Globālais sabiedrisko attiecību tīkls B2B un tehnoloģiju jomā

“Eurocom Worldwide” tīkls dibināts 2002. gadā un šobrīd ir viens no pasaulē vadošajiem neatkarīgu, privātu sabiedrisko attiecību un mārketinga komunikācijas aģentūru tīkliem. Mūsu dalīborganizācijas specializējas B2B komunikācijā, īpaši koncentrējoties uz galvenajām tehnoloģiju, rūpniecības un tirdzniecības nozarēm. “Eurocom Worldwide” ir vairāk nekā 30 dalīborganizāciju, kuras nodarbina vairāk nekā 800 komunikācijas speciālistu 50 valstu galvaspilsētās un tirdzniecības centros visā pasaulē. Mūsu ietekmes sfērā ir vairāk nekā 1200 klientu uzņēmumu un organizāciju vairāk nekā 100 valstīs visos piecos kontinentos.

Rietumeiropa

Both People & Comms.


📍 Spānija

“Both People & Comms.” ir integrētās komunikācijas un iesaistes konsultāciju uzņēmums, kas darbojas Barselonā un Madridē. Uzņēmumam ir pieci galvenie darbības virzieni: reputācija (tostarp sabiedriskās attiecības, sociāli politiskās attiecības un sociālie mediji), zīmols (tostarp zīmolvedība, zīmola aktivizēšana un kampaņas, ietekmētāju mārketings), iekšējā komunikācija un iesaiste, kultūras transformācija un mācību programmas, dažādība un iekļaušana, kā arī ilgtspēja.

✈️ https://www.weareboth.com

Context Public Relations📍Apvienotā Karaliste, Īrija

“Context Public Relations” netālu no Mančestras Apvienotajā Karalistē palīdz tehnoloģiju uzņēmumiem attīstīt uzņēmējdarbību ar mediju attiecībām, satura mārketingu, sociālajiem medijiem un ienākošā mārketinga programmām. Uzņēmums apkalpo vairāk nekā 200 nacionālo un starptautisko klientu. “Context” koncentrējas uz IT un tehnoloģiju nozari, tostarp patērētāju tehnoloģiju, kiberdrošības, veselības tehnoloģiju un finanšu tehnoloģiju nozari Apvienotajā Karalistē un Īrijā.

HL.COM

📍 Francija

“HL.COM” ir pilna servisa komunikācijas aģentūra Parīzē. Tā apvieno produktu un korporatīvo komunikāciju, kā arī mārketinga un koučinga pakalpojumus. “HL.COM” specializējas IT un augsto tehnoloģiju, profesionālo pakalpojumu un patēriņa preču nozarē.

Lbdi

📍 Itālija

“Lbdi”, kas atrodas Milānā, izstrādā komunikācijas, mārketinga un apmācību plānus gan vietējā, gan starptautiskā mērogā ar daudzvalodu klientu loka atbalstu. Uzņēmumam ir bagātīga pieredze dažādās Eiropas valstīs. 
✈️ https://lbdi.it

Napier

📍 Apvienotā Karaliste, Īrija

“Napier” ir viena no vadošajām Apvienotās Karalistes sabiedrisko attiecību un mārketinga komunikāciju aģentūrām, kas specializējas B2B un tehnoloģiju nozarē. “Napier” ir biroji Londonā, Čičesterā un Kīlē, un tā nodrošina inovatīvas kampaņas starptautiskiem B2B tehnoloģiju nozares klientiem, tādās nozarēs kā elektronikas preces, programmatūras, informācijas tehnoloģijas un zaļā enerģija.

Cloudberry

📍 Dānija, Norvēģija, Zviedrija
“Cloudberry” ir Zviedrijā bāzēta stratēģisko sabiedrisko attiecību un mārketinga komunikāciju aģentūra, kas koncentrējas uz tehnoloģiju inovācijām, vietu zīmolvedību un ilgtspējīgu pilsētu attīstību. “Cloudberry” strādā ar lieliem starptautiskiem zīmoliem, kā arī ar vietējiem uzņēmumiem un organizācijām Ziemeļvalstīs.

✈️ https://cloudberry.se

EMG


📍 Belģija, Nīderlande, Luksemburga
“EMG” ir vadošais starptautiskās komunikācijas konsultāciju uzņēmums ar birojiem Nīderlandē un Ķīnā. “EMG” specializējas industriālo (B2B) mediju attiecību un mārketinga komunikācijas jomā, koncentrējoties uz tādām jomām kā automatizācija, ķīmiskās vielas, būvniecība, enerģētika, iepakošana, jūrniecība, materiāli, apstrāde, kā arī citiem vertikālajiem tirgiem.
✈️ https://www.emg-marcom.com

Idea Group

📍 Somija

“Idea Group” ir vadošā Somijas komunikācijas, sabiedrisko attiecību un pasākumu vadības aģentūra. Tā piedāvā spēcīgu izpratni par komunikācijas stratēģisko pusi un visaptverošus pasākumu plānošanas un vadības pakalpojumus.
✈️ https://ideagroup.fi

Media em Movimento

📍Portugāle un portugāļu valodas valstu kopiena

“Mediaem Movimento” ir neatkarīga Portugāles aģentūra, kas specializējas sabiedrisko attiecību, mediju attiecību, digitālo un multimediju kampaņu, satura veidošanas, iekšējās komunikācijas, mediju apmācību un pasākumu organizēšanas jomā. “Media em Movimento” darbojas Portugāles tirgū, kā arī šādās portugāliski runājošās valstīs: Angola, Kaboverde, Gvineja-Bisava, Ekvatoriālā Gvineja, Mozambika, Santome un Prinsipi un Austrumtimora.

✈️ https://mediaemmovimento.com

Schwartz Public Relations 

📍Austrija, Vācija, Šveice

“Schwartz Public Relations” ir viena no Vācijas vadošajām sabiedrisko attiecību un komunikācijas aģentūrām ar plašu pieredzi digitalizācijas, tehnoloģiju, IT, telekomunikāciju un sadzīves elektronikas, kā arī rūpniecības pakalpojumu, enerģētikas, mobilitātes un loģistikas nozarē. 

Centrālā un Austrumeiropa

Imago PR

📍 Polija

“ImagoPublic Relations” ir viens no pieredzē bagātākajiem komunikācijas konsultāciju uzņēmumiem Polijā un ierindojas 30 labāko Polijas sabiedrisko attiecību uzņēmumu sarakstā. Tas ir lielākais reģionālais sabiedrisko attiecību uzņēmums Polijā un darbojas dažādās B2B nozarēs, sākot no IT un beidzot ar finansēm, plašsaziņas līdzekļiem un izklaidi, pašvaldībām, būvniecību un nekustamo īpašumu, kalnrūpniecību, enerģētiku, komunālajiem pakalpojumiem, mazumtirdzniecību, sportu un NVO.
✈️ https://imagopr.pl

KOKO PR

📍 Lietuva

“KOKOPR” (Komunikacija ir konsultantai) ir neatkarīga komunikāciju aģentūra, kas kopš 1997. gada sniedz sabiedrisko attiecību pakalpojumus Lietuvā. “KOKO PR” galvenais uzdevums ir kļūt par ilgtermiņa palīgiem un konsultantiem saviem klientiem un palīdzēt viņiem komunicēt ar ieinteresētajām pusēm.

LEAD. Korporatīvā komunikācija

📍 Latvija

“LEAD. Korporatīvā komunikācija”, viena no vadošajām sabiedrisko attiecību un mārketinga komunikācijas aģentūrām Rīgā, specializējas tādās nozarēs kā labsajūta un veselības aprūpe, finanses un mazumtirdzniecība, aizsardzība, valsts un nevalstiskais sektors. “LEAD. Korporatīvā komunikācija” ir viens no Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem dibinātājiem.
✈️ https://www.lead.lv

Reputation Antistress

📍 Ukraina

"Reputation Antistress" (Bayka.Agency) palīdz valdēm, īpašniekiem un augstākā līmeņa vadītājiem, kā arī privātpersonām tikt galā ar reputācijas krīžu ietekmi un aizsargāt sevi no mediju uzbrukumiem. “Reputation Antistress” koncentrējas uz tādām nozarēm kā IT, rūpniecība, banku un finanšu pakalpojumi, nekustamā īpašuma pārvaldība, FMCG tirdzniecība, konsultācijas, izglītība, izdevējdarbība un citas. 
✈️ http://www.antistress.biz

In Nomine

📍 Igaunija

“In Nomine” ir atzīta sabiedrisko attiecību un komunikācijas aģentūra Tallinā, kas piedāvā mediju attiecību, pasākumu mārketinga, sociālo mediju risinājumu un lobija pakalpojumus. “In Nomine” galvenokārt apkalpo klientus tehnoloģiju un būvniecības jomā, kā arī citās B2B jomās.

✈️ https://www.innomine.ee

Konektor

📍 Čehija, Slovākija

“Konektor” ir viena no vadošajām Centrāleiropas un Austrumeiropas reģiona sabiedrisko attiecību aģentūrām ar birojiem Prāgā un Bratislavā. Tā piedāvā plašu sabiedrisko attiecību un komunikācijas pakalpojumu klāstu gan reģionāliem, gan starptautiskiem uzņēmumiem, tostarp korporatīvo komunikāciju, produktu komunikāciju, kā arī digitālo un ietekmētāju mārketingu.

Lighthouse PR

📍 Rumānija

“Lighthouse PR” ir vadošs sabiedrisko attiecību konsultāciju uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Bukarestē, Rumānijā. Aģentūrā strādā izcili speciālisti uzņēmējdarbības vadības, stratēģijas, zīmolvedības, mārketinga, sabiedrisko attiecību, digitālo un sociālo mediju jomā. “Lighthouse PR” ir Rumānijas pārstāvis Eiropas Krīzes komunikācijas tīklā (Crisis Communication Network Europe).

Uniomedia

📍 Ungārija

“Uniomedia”, kuras galvenais birojs atrodas Budapeštā, ir pilna servisa komunikācijas aģentūra un vadošs sabiedrisko attiecību aģentūru tīkls, kas darbojas 14 Centrāleiropas austrumu un dienvidu valstīs. Aģentūra ir aktīva ieinteresēto pušu komunikācijas un valdības attiecību jomā, un ir starptautiski atzīta satura veidotāja.

✈️ https://www.uniomedia.com

Ziemeļamerika un Latīņamerika

AJ

📍 Argentīna, Bolīvija, Čīle, Centrālamerika un Karību jūras reģions, Ekvadora, Kolumbija, Paragvaja, Peru, Urugvaja, Urugvaja, latīņamerikāņi ASV

“Alurralde,Jasper + Asoc.” (AJ) ir integrēto komunikāciju uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Argentīnas un Latīņamerikas tirgū. “AJ” specializējas uzņēmējdarbības un korporatīvajā, tehnoloģiju, sporta, izklaides, tūrisma un veselības aprūpes nozarē; sniedz stāstniecības, mediju attiecību, digitālā radošuma un krīzes vadības pakalpojumus, kā arī izstrādā ilgtspējības un darba devēju zīmolvedības projektus.

GrupoCASA

📍 Brazīlija, Čīle, Kolumbija, Kostarika, Dominikānas Republika, Ekvadora, Gvatemala, Panama, Peru, Urugvaja, Venecuēla, Čīle, Ekvadora, Kostarika, Urugvaja, Venecuēla

“GrupoCASA”, kuras galvenais birojs atrodas Sanpaulu, Brazīlijā, ir stratēģiskās komunikācijas aģentūra, kas koncentrējas uz tehnoloģijām, inovācijām un kultūru un apkalpojusi vairāk nekā 550 vietējo un globālo klientu. “GrupoCASA” ir dibinājusi “LatamPR Network” – Latīņamerikas sabiedrisko attiecību aģentūru tīklu.

✈️ https://grupocasa.com.br

Ripple Effect Communications

📍 Kanāda, Amerikas Savienotās Valstis (ASV)

“Ripple Effect Communications”, kura galvenais birojs atrodas Bostonā, bet papildu biroji – arī Ņujorkā un Sanfrancisko –, ASV, ir integrētās B2B mārketinga komunikācijas uzņēmums. Tā pieredzējušā sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālistu komanda nodrošina gudrus cilvēkus, stratēģisku domāšanu un rezultātus. “Ripple Effect” koncentrējas uz augsto tehnoloģiju klientiem (programmatūrām, tehnoloģijām un automatizāciju) ražošanas, veselības aprūpes, medicīnas ierīču, biotehnoloģiju, enerģētikas, robotikas, e-komercijas/banku, konsultāciju un IT pakalpojumu jomā.
✈️ https://www.rippleeffectpr.com

Gabriel Marketing Group

📍 Amerikas Savienotās Valstis (ASV), Kanāda

“Gabriel Marketing Group” (GMG) ir ASV bāzēta stratēģisko sabiedrisko attiecību un mārketinga aģentūra, kas strādā tikai ar strauji augošām organizācijām B2B un B2C SaaS, CPG un zaļo tehnoloģiju jomā. GMG sadarbojas ar uzņēmumiem, kuru mērķis ir palielināt tirgus atpazīstamību un strauji palielināt pārdošanas apjomus, stratēģiski plānojot un īstenojot augstas efektivitātes mārketinga un komunikācijas programmas.  

✈️ https://www.gabrielmarketing.com

Percepcion & Imagen

📍 Meksika

“Percepcion & Imagen” ir Meksikā bāzēta mārketinga, sabiedrisko attiecību un sociāli politisko attiecību aģentūra, kas nodarbojas ar savu klientu un to zīmolu korporatīvās reputācijas aizsardzību.
P&I ar “LatamPR” tīkla atbalstu piedāvā specializētus konsultāciju pakalpojumus un stratēģiskus komunikācijas risinājumus valsts un privātām organizācijām visā Amerikā.
✈️ http://www.percepcion.org

Āzijas-Klusā okeāna reģions un Tuvie Austrumi

Comma Consulting

📍 Indija

“Comma Consulting”, kura galvenā mītne atrodas Ņūdeli, ir komunikāciju uzņēmums, kas darbojas modernās un plaukstošās Indijas līderpozīcijās. Uzņēmumam ir bagātīga pieredze organizāciju konsultēšanā par komunikācijas stratēģijām mediju attiecību veidošanā,  sabiedriskajām attiecībām, sociālo mediju stratēģiju, partnerību un sadarbību veidošanu un daudz ko citu. “Comma Consulting” ir pieredze dažādās nozarēs, tostarp korporatīvajās, bezpeļņas un nevalstiskajās organizācijās. 

EMG China

📍 Ķīna

“EMG China” ir izveidojis reputāciju kā vadošais starptautiskās komunikācijas konsultāciju uzņēmums, kas specializējas industriālo (B2B) mediju attiecību un mārketinga komunikāciju jomā Ķīnā. “EMG China” ir padziļināta izpratne par tehniskajiem/rūpniecības tirgiem un mērķauditoriju sasniegšanu tādās nozarēs kā automatizācija, ķīmiskā rūpniecība, būvniecība, enerģētika, iepakošana, jūrniecība, materiāli un apstrāde un citos vertikālajos tirgos.
✈️ http://www.emgchina.com/en

Orient Planet Group

📍Galvenā mītne Dubaijā, AAE, ar reģionālajiem birojiem Bahreinā, Ēģiptē, Jordānijā, Katarā, Katarā, Kuveitā, Libānā, Omānā, Libānā un Saūda Arābijā

2001. gadā dibinātais “Orient Planet Group” ir strauji augošs sabiedrisko attiecību un mārketinga komunikāciju konsultāciju uzņēmums Tuvajos Austrumos. Grupa piedāvā vienotus risinājumus sabiedrisko attiecību, biznesa komunikācijas, radošā dizaina, satura izstrādes, sociālo mediju pārvaldības, reklāmas un digitālā mārketinga jomās.

Tokyo PR

📍 Japāna

“TokyoPR” ir viena no pieredzē bagātākajām Japānas sabiedrisko attiecību aģentūrām, kas koncentrējas uz B2B nozari. Tai ir plaša pieredze tehnoloģiju, elektronikas, ķīmisko vielu, plastmasas, enerģētikas un rūpniecības iekārtu jomā. “Tokyo PR” klientiem sniedz augstas kvalitātes sabiedrisko attiecību konsultācijas un visaptverošu sabiedrisko attiecību pakalpojumu kopumu globālā un vietējā līmenī. 

✈️ http://www.tokyopr.co.jp/en/

Communications Korea

📍 Dienvidkoreja

“CommunicationsKorea” Seulā sniegusi sabiedrisko attiecību un komunikācijas pakalpojumus vairāk nekā 300 klientiem, tostarp vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem, kā arī valsts iestādēm. “Communications Korea” specializējas visu veidu sabiedrisko attiecību un mārketinga komunikācijā, tostarp sociālo mediju komunikācijā, jautājumu un krīžu pārvaldībā, attiecībās ar valdību, publicitātē un integrācijā pēc apvienošanās, attiecībās ar investoriem, kā arī iekšējā komunikācijā. 
✈️ http://www.commkorea.com

IMP International

📍 Izraēla

“IMPInternational” ir pilna servisa sabiedrisko attiecību un mārketinga aģentūra, kas atrodas Jeruzalemē un specializējas uzņēmumu un to produktu virzīšanā uz pasaules ebreju tirgu, kā arī uz nišas tirgiem Izraēlā. IMP specializējas ebreju starptautisko plašsaziņas līdzekļu jomā, radot desmitiem izdevumu vairāk nekā 20 valstīs.
✈️ http://impmedia.co.il    

The Recognition Group

📍Austrālija, Jaunzēlande 
“TheRecognition Group” ir Austrālijas vadošā sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālistu grupa, kas darbojas četrās specializētās aģentūrās, koncentrējoties uz B2B organizācijām, kuras pārdod tehniskus, augstvērtīgus produktus un pakalpojumus.
✈️ https://www.therecognitiongroup.com.au/

“Recognition PR” pārstāv B2B klientus informācijas un komunikāciju tehnoloģijas un korporatīvajos tirgos.
“Write Away Communication” piedāvā PR atbalstu globāliem, reģionāliem un vietējiem uzņēmumiem būvniecības nozarē.

“Outsource” sniedz digitālā mārketinga pakalpojumus B2B uzņēmumiem IKT, IT kanālu un korporatīvajos tirgos.

“Sovereign” piedāvā specializētus B2B mārketinga un komunikācijas pakalpojumus uzņēmumiem, kas pārdod tehniskus, augstvērtīgus risinājumus Austrālijas aizsardzības un kosmosa nozarē.