Klienti

Klienti

Uzņēmums spēja rast interesantus risinājumus, kā padarīt atraktīvākus seminārus jauniešiem un kā patiešām ievērojami palielināt kvalitatīvu ministrijas sociālo tīklu sekotāju skaitu. Arī kampaņas "Dots devējam atdodas" vizuāli materiāli tika izstrādāti augstā kvalitātē. Savstarpējo sadarbību uzskatām par veiksmīgu, jo jau pirmie kampaņas soļi rādīja, ka varēsim uzticēties "LEAD. Korporatīvā komunikācija" komandas darbam. Kampaņas realizācija bija jāveic saspringtā laika termiņā, ar ko uzņēmums tika galā profesionāli, iekļaujoties noteiktajos termiņos.

Finanšu ministrija,

Agency is demonstrating professional approach to business in which the agency has an excellent cooperation with both the journalists from automotive field and also partnership agencies in the Baltic States and other countries. Their collective consists of professional specialists in the field of public relations.

Anna Hahn-Leśniewska, Client Service Director

Īpaši augstu vērtējam zināšanas par tirgu, elastību un palīdzību situācijās, kad darbiem atvēlēts īss izpildes termiņš. Visi darbi vienmēr ir tikuši veikti laikā un teicamā kvalitātē.

Ģirts Rūda, Partneris, zvērināts advokāts

Aģentūra labi pārzina mediju vidi un var sniegt ieteikumus, kā labāk virzīt komunikāciju medijos.

Silvija Veide, Zīmola komunikācijas un PR vadītāja Baltijā

Esam pārliecinājušies par aģentūras darbinieku analītisko pieeju, radošumu un spēju izprast klienta vajadzības, kā arī sasniegt gaidīto rezultātu.

Baiba Gulbe, Korporatīvās komunikācijas direktore

Pozitīvi vērtējam aģentūras darbinieku atbildīgo un radošo pieeju - esam apmierināti ar aģentūras spēju izprast pasūtītāja vajadzības un sasniegt nospraustos mērķus.

Agnese Strazda, Korporatīvas komunikācijas pārvaldes vadītāja

Aģentūra demonstrē profesionālu pieeju darbam, piedāvā oriģinālus radošos risinājumus, un veiksmīgi izraugās organizatoriskos, tehniskos un kreatīvos partnerus.

Sandra Ozoliņa, KISC direktora vietniece

Aģentūra darbu veic profesionāli, spēj piedāvāt radošus risinājumus un veiksmīgi piesaistīt sadarbības partnerus. Darbinieku komanda ir profesionāli speciālisti savā jomā.

Egita Pole, Veselības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja

Esam pārliecinājušies par aģentūras darbinieku profesionālo pieeju darbam, labām organizatoriskām spējām un precizitāti darba uzdevumu izpildē.

Kaspars Kreics, Preses nodaļa

Eiropas Sociālais fonds

Eiropas Sociālais fonds,

Ieguldījums tavā nākotnē

Ieguldījums tavā nākotnē,

Eiropas Savienība

Eiropas Savienība, 0