Mums aprit 20 gadi!

Mums aprit 20 gadi!

Ieskaties! Mūsu logotips ieguvis īpašu rotājumu! Tāpēc, ka  mums šajā rudenī paliek 20! Gluži kā Karlsons, kas dzīvo uz jumta, mēs sakām – labāk viena svecīte un 20 dzimšanas dienas tortes. Laiks sabiedrisko attiecību nozarē nevis iet vai skrien, bet lido. Mēs varam lepoties, ka esam mācījušies un pilnveidojušies laikam līdzi, vienlaikus saglabājot enerģiju, zinātkāri un patiesu mīlestību pret komunikāciju. Jo komunikācija dara brīnumus! Seko mūsu FB lapai, kur stāstīsim par dažiem mūsu varoņprojektiem, par veiksmēm un izaicinājumiem. Seko informācijai par īpašo dzimšanas dienas “Prāta kutināšanu”. Paldies mūsu klientiem, partneriem un draugiem par kopā būšanu un uzticību! Dzīve turpinās!

LEAD. Korporatīvā komunikācija ir sabiedrisko attiecību un komunikācijas konsultāciju uzņēmums,* līdz ar Igaunijas un Lietuvas partneriem esam viena no vadošām Baltijas aģentūrām.  Uzņēmumam ir ievērojama pieredze noteiktu biznesa nozaru reputācijas un komunikācijas vadības konsultācijās, labi pārzinām nevaldības sektora komunikāciju, kā arī starptautisku komunikācijas projektu pārvaldību.

Komunikācijai ir noteikts mērķis un uzdevumi. Tāpēc viss, ko mēs darām, ir domāts tam, lai mūsu klientu precīzi formulētie vēstījumi sasniedz klientu mērķa publikas. Mēs liekam lietā savas zināšanas, prasmes un kontaktus, lai šo komunikāciju nodrošinātu visefektīvākajā veidā. Mēs ticam, ka radoša domāšana un inovācija ir būtiski komunikācijas elementi, tāpēc nereti ejam pāri tradicionālo sabiedrisko attiecību robežām. Mēs esam komanda – profesionāla, radoša un ambicioza. Saliedētība, vienota izpratne par darba pamatprincipiem, līdzīga, bet ne vienāda attieksme pret pasaulē notiekošo un kolēģu pleca sajūta mums palīdz būt elastīgiem un ātri rast risinājumu katrai situācijai. Labi padarīta darba sajūtas un klientu labo atsauksmju iedvesmoti, gūstam jaunus sasniegumus.

*LEAD. Korporatīvā komunikācija tika izveidota, apvienojoties sabiedrisko attiecību aģentūrām „PR Stils” un „Versus Grey”. SIA "Sabiedrisko attiecību aģentūra PR Stils" darbojās kopš 1995. gada, ietilpstot starptautiskajā "Eurocom Worldwide" tīklā, SIA "Versus Grey" sniedza sabiedrisko attiecību un mārketinga pakalpojumus kopš 2006. gada, ietilpstot "Euracsis" starptautiskajā tīklā.