Intelektuālās sarunas „Prāta kutināšana”

Intelektuālās sarunas „Prāta kutināšana”

„Prāta kutināšana” ir SEB bankas intelektuālu diskusiju (semināru) cikls, kas rosina domāt un paraudzīties uz nozīmīgām tēmām no atšķirīgiem skatupunktiem. Katrā seminārā par vienu tematu pārdomās dalās četras spilgtas personības no dažādām jomām. Pasākums skatāms gan klātienē, gan tiešraidē portālā „Diena.lv”. Semināri notiek jau vairāk nekā trīs gadus, un līdzšinējo stāstu ieraksti vērojami mājaslapā www.pratakutinasana.lv. 

Saistībā ar 2010. gada sarežģito ekonomiskās situāciju, ar vien vairāk biznesa līderu pārstāvji sāka pievērst uzmanību ne tikai naudas un finanšu jautājumiem, bet vairāk novērtēja  - radošumu, nākotnes tendences, kultūru un vērtības. Aģentūra ierosināja apvienot šo kopumu, radot līderības vadības forumu – intelektuālās diskusijas par vērtībām, kultūru un dzīves stila jautājumiem, nodēvējot to par “Prāta kutināšanu” – radot iespēju bankām uzrunāt savus klientus daudz personiskākā  līmenī.

Prāta kutināšana ir spilgtu personību stāsti ,veidojot intelektuālu diskusiju kopumu,  kas rosināt domāt. Ik ceturkni 4 eksperti, kuri deg par savām idejām: akadēmiķi, slavenības, profesionāļi, mākslinieki un citādi domājošie , katrs 15 minūšu prezentācijā pastāsta savu stāsu un izveido klausītājos jaunu pārdomu dimensiju. Sākotnēji Prāta kutināšanas pasākumi tika organizēti SEB bankai aicinot ap 100 bankas biznesa klientus. Pasākumi radīja tik pozitīvu atzinību no klientiem, ka tika nolēmts šīs diskusijas atvērt arī plašākai publikai bez maksas. Prezentācijas ir vērojamas gan tiešraidē mediju kanālā Diena.tv, gan Prāta kutināšanas mājaslapā www.pratakutinasana.lv , radot iedvesmu ikvienam skatītājam  jebkurā vietā.

Semināru cikls saņēmis galveno balvu Baltic PR Awards 2012 Korporatīvās komunikācijas kategorijā.