Par mums

LEAD. Korporatīvā komunikācija ir sabiedrisko attiecību un komunikācijas konsultāciju uzņēmums,* līdz ar Igaunijas un Lietuvas partneriem esam viena no vadošām Baltijas aģentūrām.  Uzņēmumam ir ievērojama pieredze noteiktu biznesa nozaru reputācijas un komunikācijas vadības konsultācijās, labi pārzinām nevaldības sektora komunikāciju, kā arī starptautisku komunikācijas projektu pārvaldību.

Komunikācijai ir noteikts mērķis un uzdevumi. Tāpēc viss, ko mēs darām, ir domāts tam, lai mūsu klientu precīzi formulētie vēstījumi sasniedz klientu mērķa publikas. Mēs liekam lietā savas zināšanas, prasmes un kontaktus, lai šo komunikāciju nodrošinātu visefektīvākajā veidā. Mēs ticam, ka radoša domāšana un inovācija ir būtiski komunikācijas elementi, tāpēc nereti ejam pāri tradicionālo sabiedrisko attiecību robežām. Mēs esam komanda – profesionāla, radoša un ambicioza. Saliedētība, vienota izpratne par darba pamatprincipiem, līdzīga, bet ne vienāda attieksme pret pasaulē notiekošo un kolēģu pleca sajūta mums palīdz būt elastīgiem un ātri rast risinājumu katrai situācijai. Labi padarīta darba sajūtas un klientu labo atsauksmju iedvesmoti, gūstam jaunus sasniegumus.

*LEAD. Korporatīvā komunikācija tika izveidota, apvienojoties sabiedrisko attiecību aģentūrām „PR Stils” un „Versus Grey”. SIA "Sabiedrisko attiecību aģentūra PR Stils" darbojās kopš 1995. gada, ietilpstot starptautiskajā "Eurocom Worldwide" tīklā, SIA "Versus Grey" sniedza sabiedrisko attiecību un mārketinga pakalpojumus kopš 2006. gada, ietilpstot "Euracsis" starptautiskajā tīklā.

 

Pakalpojumi

Vadības konsultācijas
Vadības konsultācijas
Biznesa vajadzību izpratne, pieredze, kontakti un radošs skatījums ikdienišķām lietām. Mēs zinām, kā sasniegt mērķi ar pareizu vēstījumu.
Interešu aizstāvība
Interešu aizstāvība
Lai sasniegtu mērķi, jārunā vienā valodā. Burtiskā un pārnestā nozīmē. Mēs zinām - kā. Mums ir kontakti, pieredze un mēs zinām, kā panākt, lai jūs sadzird. Pareizajā vietā un pareizajā laikā.
Komunikācija digitālajā vidē
Komunikācija digitālajā vidē
Digitālā vide mainās ik dienu, stundu un sekundi. Mēs strādājam ātrāk. Ar rūpīgi izstrādātām stratēģijām, mēs efektīvi sasniedzam mērķus.
Korporatīvā komunikācija
Korporatīvā komunikācija
Mūsu stiprā puse ir zināšanas - kā komunicēt ar ieinteresētām pusēm, kā veidot produktu komunikāciju, reizē veicinot uzņēmuma zīmola, vērtību un leģendas atpazīstamību.
Krīzes un problēmsituāciju pārvaldība
Krīzes un problēmsituāciju pārvaldība
Esam pārliecināti - labāk būt sagatavotam, nekā krist panikā. Palīdzam laicīgi apzināties riskus, sagatavot atbildes, reaģēt ātri.
Apmācības
Apmācības
Kā ar vārdiem sasniegt mērķi? Kā kļūt pamanāmam pūlī? Kā nepazust informācijas plūsmā? Mēs zinām, cik būtiska ir pārliecinoša komunikācija. Mēs to protam. Varam iemācīt!
Mediju attiecības
Mediju attiecības
Tas, kas ir mediju dienaskārtībā, ir aktuāls. Mēs zinām, kā tur nokļūt. Mēs protam izstāstīt jūsu stāstu, veidot ziņu svarīgu un aktuālu.
Iekšējā komunikācija
Iekšējā komunikācija
Ikviena uzņēmuma vissvarīgākās attiecības ir attiecības ar darbiniekiem, jo tie ir nozīmīgs resurss. Iedvesma un motivācija ir tikpat svarīga kā alga. Mēs palīdzēsim komunicēt mērķtiecīgi, ar nozīmi un tā, lai tas patiesi iedvesmo.
Korporatīvā sociālā atbildība
Korporatīvā sociālā atbildība
Būt atbildīgam nozīmē domāt plašāk. Saredzēt vairāk. Mēs palīdzēsim saskatīt nianses, tās izcelt un parādīt.

Komanda

Inga Latkovska|valdes priekšsēdētāja, partnere
Inga Latkovska ir viena no pieredzējušākajām sabiedrisko attiecību profesijas pārstāvēm Latvijā. Strādājusi komunikācijas nozarē kopš 1995. gada, kad izveidoja sabiedrisko attiecību aģentūru "PR Stils". Plaša pieredze ietekmes pušu attiecībās, lobijā un korporatīvās komunikācijas jautājumos. Ieguvusi maģistra grādu komunikācijas zinātnē Latvijas Universitātē, šobrīd viņa turpina doktorantūras studijas.
Silvestrs Savickis|partneris
Silvestrs Savickis ir strādājis mārketinga un sabiedrisko attiecību nozarē kopš 2000. gada. Sabiedrisko attiecību aģentūras Versus Grey dibinātājs. Pirms tam astoņus gadus strādājis Latvijas diplomātiskajā dienestā (1993-2000) vadošos amatos Latvijas Ārlietu ministrijā. Silvestrs ir ieguvis maģistra grādu sociālajās zinātnēs Latvijas Universitātē un bakalaura grādu ekonomikā Rīgas Tehniskajā universitātē.
 
  • 783 days ago Ieskaties! Mūsu logotips ieguvis īpašu rotājumu! Tāpēc, ka mums šajā rudenī paliek 20! Uzzini vairāk: http://t.co/5xMhJ4dsDA

Klienti

Uzņēmums spēja rast interesantus risinājumus, kā padarīt atraktīvākus seminārus jauniešiem un kā patiešām ievērojami palielināt kvalitatīvu ministrijas sociālo tīklu sekotāju skaitu. Arī kampaņas "Dots devējam atdodas" vizuāli materiāli tika izstrādāti augstā kvalitātē. Savstarpējo sadarbību uzskatām par veiksmīgu, jo jau pirmie kampaņas soļi rādīja, ka varēsim uzticēties "LEAD. Korporatīvā komunikācija" komandas darbam. Kampaņas realizācija bija jāveic saspringtā laika termiņā, ar ko uzņēmums tika galā profesionāli, iekļaujoties noteiktajos termiņos.

Finanšu ministrija,

Agency is demonstrating professional approach to business in which the agency has an excellent cooperation with both the journalists from automotive field and also partnership agencies in the Baltic States and other countries. Their collective consists of professional specialists in the field of public relations.

Anna Hahn-Leśniewska, Client Service Director

Īpaši augstu vērtējam zināšanas par tirgu, elastību un palīdzību situācijās, kad darbiem atvēlēts īss izpildes termiņš. Visi darbi vienmēr ir tikuši veikti laikā un teicamā kvalitātē.

Ģirts Rūda, Partneris, zvērināts advokāts

Aģentūra labi pārzina mediju vidi un var sniegt ieteikumus, kā labāk virzīt komunikāciju medijos.

Silvija Veide, Zīmola komunikācijas un PR vadītāja Baltijā

Esam pārliecinājušies par aģentūras darbinieku analītisko pieeju, radošumu un spēju izprast klienta vajadzības, kā arī sasniegt gaidīto rezultātu.

Baiba Gulbe, Korporatīvās komunikācijas direktore

Pozitīvi vērtējam aģentūras darbinieku atbildīgo un radošo pieeju - esam apmierināti ar aģentūras spēju izprast pasūtītāja vajadzības un sasniegt nospraustos mērķus.

Agnese Strazda, Korporatīvas komunikācijas pārvaldes vadītāja

Aģentūra demonstrē profesionālu pieeju darbam, piedāvā oriģinālus radošos risinājumus, un veiksmīgi izraugās organizatoriskos, tehniskos un kreatīvos partnerus.

Sandra Ozoliņa, KISC direktora vietniece

Aģentūra darbu veic profesionāli, spēj piedāvāt radošus risinājumus un veiksmīgi piesaistīt sadarbības partnerus. Darbinieku komanda ir profesionāli speciālisti savā jomā.

Egita Pole, Veselības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja

Esam pārliecinājušies par aģentūras darbinieku profesionālo pieeju darbam, labām organizatoriskām spējām un precizitāti darba uzdevumu izpildē.

Kaspars Kreics, Preses nodaļa

Eiropas Sociālais fonds

Eiropas Sociālais fonds,

Ieguldījums tavā nākotnē

Ieguldījums tavā nākotnē,

Eiropas Savienība

Eiropas Savienība, 0

Lāčplēša iela 36-2
Rīga, LV-1011, Latvija
Tālr.67282472
info@lead.lv